1. Vyplňte žádostVyplňte žádost
  2. Schválení žádosti operátoremRychlé schválení
  3. Ihned po schválení k vám putují penízePřijem hotovosti

Zodpovědné půjčování

Jako provozovatel webu s reklamou na finanční služby - krátkodobé půjčky se cítíme zodpovědnost uvádět navíc tyto informace.

Zodpovědné půjčování

Než si půjčíte, vezměte prosím v potaz těchto několik tipů, jak si půjčovat zodpovědně:

Před podáním žádosti o krátkodobou půjčku

  1. Každá nevrácená půjčka může být okamžitě vymáhána, vymáhání s sebou přitom nese další nemalé náklady. Zvažte proto, zda za zvolené období splatnosti budete opravdu schopni půjčenou částku vrátit, včetně navýšení o poplatek. Pokud ne, o půjčku nežádejte.
  2. Vezměte si pokud možno nejnižší nutnou částku, jakou budete opravdu potřebovat. U vyšších částek roste vždy riziko, že nebudete schopni půjčku vč. poplatku za poskytnutí vrátit. Krátkodobé půjčky nejsou vhodné, pokud předem nevíte na co budete půjčku potřebovat.

Po obdržení půjčky

  1. Ujistěte se, že máte k dispozici potřebné údaje k uhrazení půjčky. Spolu s půjčkou by vám dorazí faktura s platebními údaji k vrácení půjčky. Pokud údaje k dispozici nemáte (faktura nedorazila, ztratili jste ji, apod.), kontaktujte neprodleně zákaznické centrum, které vám podklady k platbě sdělí.
  2. Vyznačte si také do kalendáře datum splatnosti půjčky, abyste půjčku nezapomněli v termínu vrátit nebo před termínem splatnosti požádali a uhradili poplatek za její prodloužení. Po termínu splatnosti již není možné splatnost prodlužovat.
  3. S poskytnutými penězi pokud možno šetřete, abyste ještě před tím, než vám dorazí váš pravidelný příjem nepotřebovali půjčit znovu. Je možné mít pouze jednu aktivní půjčku, další nebude poskytnuta, dokud nebude uhrazena předchozí.

Úhrada půjčky

  1. Peníze doporučujeme uhradit nejdéle v den splatnosti půjčky. Berte však v úvahu, že mezibankovní převod trvá obvykle 24 hodin.

Dodatečné otázky

V případě nejasností ohledně půjčky volejte vždy neprodleně zákaznické centrum na tel čísle 234253523 nebo 234253518 (standardní pevné linky, bez zvýšeného tarifu).